ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька школа встановила рекорд України

Суспільство 8730
Табличку, яка підтверджує встановлений рекорд, вручив представник Національного реєстру рекордів
Табличку, яка підтверджує встановлений рекорд, вручив представник Національного реєстру рекордів. Фото: автора

У закладі зафіксували найбільшу кількість учнів в Україні.

Сьогодні, 25 лютого, у Хмельницькому навчально-виховному об’єднанні №28 зафіксували рекорд України із найбільшої кількості учнів в одному загальноосвітньому закладі. У школі наразі навчається 2122 учні у 65 класах. Як розповів директор закладу Андрій Андрійчук, цього навчального року вони прийняли 380 першачків.

«Це суттєво, адже жодна школа міста Хмельницького не прийняла одинадцять перших класів. Вивчивши контингент на наступний навчальний рік, кількість учнів у нас не зменшиться. Вихованців старшої групи дошкільних навчальних закладів нашого мікрорайону є 320, але є ще такі, які в садочках інших районів навчаються», - розповідає керівник НВО.

За словами директора, велика кількість учнів не обтяжує заклад. У другу зміну навчаються лише четверті класи. Зарахування дітей до школи здійснюється відповідно до території обслуговування, тож приймуть усіх майбутніх первачків, які закріпленні за їхнім районом.

«Щоб сказати, що місця вистачає всім, я буду лукавити. Ми беремо у перевідні класи дітей, які мають пільги, бо інакше нам потрібно було б і з середньою школою переходити на другу зміну. Є поряд навчальні заклади, куди діти можуть добратися. У місті є багато ліцеїв, гімназій, які готові прийняти учнів з мікрорайону Озерна. Старші класи у нас профільні і ми до них проводимо відбір. Цього року в 11-му класі ми випускаємо 39 учнів. Це найбільший клас і він один на паралелі. У старші класи діти у нас йдуть підковані, є спортсмени, постійні переможці Малої академії наук», - додає Андрій Андрійчук.

Сьогодні у школі відбулися урочистості, під час яких у заклад передали табличку, що підтверджує встановлення рекорду.
Наступного навчального року НВО очікує знову прийняти понад три сотні першокласників.
З нагоди встановлення рекорду у школі організували свято.
З художніми номерами, промовами колишніх директорів навчального закладу відзначили подію.

У закладі все ж сподіваються, що найближчим часом у районі повністю здадуть в експлуатацію новий навчально-виховний комплекс, що на вулиці Залізняка. Це дасть можливість розвантажити переповнене НВО №28. Як писав сайт «Є» раніше, новий НВК розділили на два різні об’єкти – школу і садок. Останній здали у вересні минулого року, залишилась ще друга частина – початкова школа.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую