ye-logo.v1.2

День Рожевої сорочки: у Хмельницькому влаштують акцію проти булінгу

Суспільство 2203
Минулого року у День рожевої сорочки школярі вийшли на марш
Минулого року у День рожевої сорочки школярі вийшли на марш. Фото: з архіву редакції

Проти цькування виступлять хмельницькі школярі.

У п’ятницю, 28 лютого, у Хмельницькому вдруге відбудеться акція проти булінгу «День рожевої сорочки». Минулого року цього дня хмельницькі школярі пройшли маршем центральними вулицями міста. Із рожевими стрічками, прапорцями та повітряними кульками у руках, «озброївшись» рожевими димовими шашками, молодь Хмельницького вирішила виступити проти цькувань.

Як розповіла голова правління «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк, завтра місцеві школярі знову одягнуться у рожеве. Щоправда цього року, замість маршу, в місті організують низку тематичних тренінгів.

«Кілька днів тому ми провели навчальний тренінг, де разом з представниками шкіл міста обговорили проблеми цькування у навчальних закладах. Завтра учасники конференції за допомогою підготовлених презентацій будуть проводити подібні заходи вже у своїх школах. Цього року в День рожевої сорочки маршу не буде. Вважаємо, що ефективніше, коли підлітки доступно розкажуть своїм одноліткам про проблеми цькування, – говорить Леся Романюк. – Спікери говоритимуть про любов до себе і прийняття себе. Часто це є великою проблемою в підлітковому віці. Вони будуть показувати своїм одноліткам, яким чином зберігати власні кордони, що не треба боятися відмовляти однокласникам. Будуть розглядатися також поняття «булінг» і «конфлікт», адже іноді їх плутають».

Читайте також: Знущання у школі: як розпізнати та що робити батькам.

За словами активістів, до акції долучаться майже всі школи міста. Під час тренінгів школярі зможуть самостійно розробити правила як протидіяти булінгу.

Довідково: Щорічну акцію День рожевої сорочки започаткували в Канаді, коли один із учнів прийшов до школи у рожевій сорочці, за що його зацькували. Наступного дня друзі хлопчика прийшли до школи в рожевих сорочках на знак підтримки та протесту проти булінгу. Про цю подію дізналися поліцейські й активісти того міста і влаштували великий марш проти булінгу, на який всі прийшли у рожевому одязі. Так і започаткувалася традиція.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую