ye-logo.v1.2

В Славуті оздобили вишивкою чотири десятки «Кобзарів»

Суспільство 986
Серед вишитих книг Тараса Шевченка є як сучасні видання, так і видані в 50-х роках минулого століття
Серед вишитих книг Тараса Шевченка є як сучасні видання, так і видані в 50-х роках минулого століття. Фото: Зі сторінки Рекорди Славутчини у фейсбуці

До ідеї декорувати твори Шевченка долучилися школярі.

У Славутській школі № 5 вирішили оригінально підійти до шевченківських днів і оздобили чотири десятки «Кобзарів», виготовивши до них вишивані обкладинки.

Ідея прикрасити вишивкою твори Тараса Шевченка виникла в учительки української мови та літератури Антоніни Полончук. Вона розповідає, що восени побачила такого «Кобзаря» в Червонограді в одній зі шкіл під час фестивалю педагогічних ідей.

«Вже тоді вирішила, що спробую з дітьми у школі зробити щось подібне. Удома ми з донькою-студенткою взялися вишивати першу обкладинку до «Кобзаря», яку згодом я показала учням у школі. Діти дуже творчо підійшли до ідеї виготовлення декоративних обкладинок до книг Тараса Шевченка. В результаті - за підтримки батьків та учителів виготовили чотири десятки творчих (вишитих та декорованих в українському стилі) обкладинок до книг Великого Кобзаря». Є серед них як сучасні видання, так і видані в 50-х роках минулого століття», - розповідає Антоніна Полончук.

Наразі колекцію вишиваних «Кобзарів» оформили у виставку, яку деякий час експонуватимуть в школі.

Читайте також: Хмельничанин зібрав колекцію раритетних «Кобзарів».

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую