ye-logo.v1.2

Хмельницькі спецназівці десантувалися з вертольота

Суспільство 3182
Фото: Андрія АГЄЄВА

Понад сто призовників вперше піднялися в небо

Для кожного десантника перший стрибок запам'ятовується на все життя. Це хвилювання, тривога і навіть страх. До речі, на власному прикладі знаю, що на борту страх відчувають всі. І ті, хто стрибає вперше, і ті, хто над головою не одну сотню разів бачили відкритий купол.
У полку спеціального призначення, що дислокується у Хмельницькому, проходили планові стрибки.
«Під час тактико-спеціальних навчань з повітрянодесантної підготовки, на тактичному полі частини було здійснено 40 підйомів вертольота Мі-8МТ і виконано 600 стрибків, - розповідає командир частини полковник Василь Денисюк. - Вже з початком командно-штабних тренувань, які тривають паралельно з навчаннями, розвідувальні і диверсійні групи загонів виконували спеціальні завдання способом виходу в тил умовного противника повітряним шляхом».
Навики при десантуванні з парашутом відпрацювали понад 250 офіцерів, прапорщиків, і контрактників. У тому числі понад сто військовослужбовців строкової служби осіннього призову.
«Розвідувальні і диверсійні групи підрозділів полку після десантування відпрацьовуватимуть різні способи таємного пересування в тилу умовного противника на місцевості, де за легендою знаходиться вороже налаштоване населення, - розповів підполковник Олександр Кирильчук. - Особовий склад груп виявлятиме задані об'єкти в районі пошуку, вестиме спостереження за ними, встановлюватимуть склад, чисельність, характер дій противника по охороні та обороні об'єкта, найбільш вразливі місця, тощо».
За чотири дні спецназівці здійснили 1200 стрибків. Для десантування особового складу з борту вертольота виділено 13 тонн авіаційного пального.
Навчання пройшли без травмувань і порушень.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую