ye-logo.v1.2

Для Хмельницької інфекційної лікарні закупили понад 10 тисяч комплектів спецодягу

Суспільство 1082
Для медзакладів області закупили засоби захисту
Для медзакладів області закупили засоби захисту. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Захисний одяг має надійти до кінця тижня.

На Хмельниччині розроблені плани перепрофілювання лікарень області у разі поширення COVID-19. Як повідомив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет сьогодні, 23 березня, під час брифінгу, базовою лікарнею, на першому етапі надання медичної допомоги хворим, буде Хмельницька інфекційна лікарня.

«Медзаклад здатен розгорнути до 200 ліжкомісць для надання допомоги хворим, які матимуть діагноз коронавірус. Серед них 40 боксованих місць. Намагаємось лікарню забезпечити всіма необхідними засобами індивідуального захисту, медикаментами тощо. Зокрема, до кінця тижня мають доставити 10 тисяч комплектів захисного одягу. Згідно з розрахунками, потреба інфекційної лікарні на місяць, при повній завантаженості, приблизно, понад 6 тисяч таких комплектів», - зазначив Дмитро Габінет.

За його словами, також за виділені з обласного бюджету кошти закупили й передали лікарні медикаменти. Цих ліків має вистачити для 200 хворих середньої тяжкості і 10 важко хворих.

«Також, з держрезерву надійшло 285 тисяч захисних масок, які розділили між лікувальними закладами області. Придбали понад 9 тонн дезінфекційних розчинів для потреб лікарень на суму понад 2 мільйони гривень. Додатково закупили 76 763 масок, 4 204 ізоляційних халатів, 323 344 пари рукавичок, 15 027 захисних окулярів, 19 386 респіраторів, 679 пар спецвзуття для молодшого персоналу та прибиральників», - додав Дмитро Анатолійович.

За інформацією Хмельницької облдержадміністрації, станом на 15:00 23 березня в Хмельницькій області 2 особи мають підозру на COVID-19, з них +1 сьогодні. Результати по 3-х особах, які були раніше, — негативні (коронавірус не підтверджено).

Читайте також:  У Хмельницькому зможуть діагностувати новий коронавірус

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую