ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Плюс дві громади: облдержадміністрація затвердила висновки сільських рад

Суспільство 3901
Дві ОТГ отримали висновки Хмельницької ОДА
Дві ОТГ отримали висновки Хмельницької ОДА. Фото: колаж автора

Віповідні розпорядження підписав голова Хмельницької облдержадміністрації

Висновки на відповідність Конституції та законам України отримали сільські ради, які об’єднуються у Копистинську ОТГ Хмельницького району та Довжоцьку Кам’янець-Подільського.

До потенційної Копистинської громади увійдуть п’ять сільських рад – Копистинська, Масівецька, Пархомовецька, Пироговецька та Бахматівецька. Усього громада об’єднає 10 населених пунктів із центром у Копистині: Богданівці, Копистин, Колибань, Івашківці, Мала Колибань, Масівці, Пархомівці, Пирогівці, Прибузьке, Бахматівці.

Варто зазначити, що до цієї громади, згідно із першим затвердженим Кабміном перспективним планом формування територій, мала відійти і Давидковецька сільська рада. Але нещодавно вони прийняли рішення доєднатися до Хмельницького.

Копистинська потенційна ОТГ отримала висновок Хмельницької ОДА

Потенційна Довжоцька ОТГ також отримала висновок Хмельницької ОА на відповідність проєктів рішень усіх рад, які об’єднуються Законам та Конституції України.

Отож, Довжоцька ОТГ об’єднає 9 населених пунктів: Довжок, Нагоряни, Залісся, Параївка, Зіньківці, Рихта, Лісківці, Кадиївці, Суржа. А це, за словами Довжоцького сільського голови Руслана Рябого, більше 11 000 населення і близько 1 900 дітей шкільного та дошкільного віку.

«Незважаючи на усі перешкоди, нам таки вдалося відстояти нашу громаду. Я протягом останніх тижнів оббивав пороги усіх можливих столичних офісів, установ і Міністерств. Усім возив пакети документів, рішення, листи з облдержадміністрації і, незважаючи на те, що Довжоцька сільська рада, за проектом перспективного плану, який область подала в Кабмін, була приєднана до Кам’янець-Подільського, нам таки вдалося відстояти створення Довжоцької сільської ОТГ», – каже Руслан Рябий.

До теми: Третє місто обласного значення Хмельниччини стане об'єднаною громадою

Довжоцька потенційна ОТГ за проєктом перспективного плану має бути частиною Кам'янець-Подільської міської об'єднаної територіальної громади 

Нагадаємо, проєкт перспективного плану формування територій у Хмельницькій області, розроблений і поданий на затвердження Кабінету Міністрів.

До теми: На Чемеровеччині з’явиться ще одна об’єднана територіальна громада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую