ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

За добу на Хмельниччині вигоріло понад 30 гектарів сухої трави

Суспільство 1910
Палало вчора й у Хмельницькому
Палало вчора й у Хмельницькому. Фото: з архіву редакції

Рятувальники Хмельниччини 24 рази залучалися до ліквідації пожеж на відкритій території.

Упродовж суботи, 28 березня, виникли загоряння сухої рослинності у різних районах області. Як повідомляють у Головному управлінні надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, загальна площа всіх пожеж перевищила 30 гектарів.

Горіли відкриті території у селах Грузевиця, Ружичанка, Осташки, Олешин, дачний масив «Видрові Доли» Хмельницького району, Слобідка Кульчієвецька Кам’янець-Подільського району, Лисець Дунаєвецького району, Червона Дубина Теофіпольського району, Нова Синявка Старосинявського району, Котюржинці Полонського району, Ст. Кривин Славутського району, Гатна Деражнянського району, Жемелинці, Мокроволя Білогірського району, Пашутинці Красилівського району, Нова Гребля Волочиського району, шість пожеж у місті Хмельницький, одна в Нетішині та ще одна поза межами Полонного. Ще вісім гектарів сухої трави горіло поблизу села Котюржинці Полонського району.

Читайте також: У Хмельницькому поблизу багатоповерхівок горить очерет.

Як зазначають рятувальники, ймовірними причинами загорянь стали: необережність під час куріння, необережне поводження з вогнем. На щастя, в усіх випадках постраждалих не було.

ДСНС звертаються до жителів області, нагадуючи: суха торішня трава – не сміття, а частина екосистеми, створена самою природою. Той, хто стверджує, що спалювати траву корисно, помиляється і вводить в оману інших. Не випалюйте сухотрав’я — передусім ви завдаєте шкоди здоров’ю людей, руйнуєте екосистему, адже при трав’яній пожежі гинуть усі живі комахи і тварини, що мешкають у траві і на поверхні ґрунту. Пам’ятайте — такими діями ви здійснюєте злочин, за який передбачено адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність!

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую