ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

Встановлення платних атракціонів у парку Шевченка: що вирішили хмельничани

Суспільство 1238
У парку оновили безкоштовні дитячі атракціони
У парку оновили безкоштовні дитячі атракціони. Фото: з архіву

Голосування проходило онлайн.

Із 12 березня по 1 квітня мешканці міста Хмельницького могли висловити свою думку щодо необхідності встановлення в парку Шевченка платних атракціонів. Так звана публічна консультація проводились онлайн та за допомогою смс.

Нагадаємо, що наразі в парку добудовують новий сучасний дитячий майданчик, однак місце для встановлення додаткових розваг є.

«Всього участь у голосуванні взяли 1477 хмельничан. «За» проголосувало 1023 осіб, це 70% від усіх, «Ні, не потрібно» - 454. Взагалі, це дуже хороший показник активності, люди долучились, а це означає що тема є дійсно актуальною для хмельничан. Ці дані ми передали в управління житлово-комунального господарства. Уже там будуть проводити конкурс між підприємцями, які хочуть встановлювати ці атракціони на території парку», - розповідає Юлія Мазур, регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» у Хмельницькому, яка проводила публічну консультацію серед населення.

Результати голосування. Фото: надане Юлією Мазур

За її словами, під публікаціями в соцмережах, з інформацією про початок голосування, було багато пропозицій та зауважень від громадян. Прослідковувалось здебільшого те, що в кого є діти, ті висловлювались «за» встановлення таких розваг. Аргументували тим, що парк Шевченка — центр міст, а там завжди скупчення людей, особливо багато дітей, які хочуть додаткових вражень і розваг. Негатив в коментарях почався останні тижні. Люди писали, що це питання не на часі. Також були прохання не захаращувати територію парку і зберегти зелену зону.

«Ми вирішили опрацювати всі конструктивні коментарі та побажання й передати управлінню ЖКГ. Вони вже під час вибору підприємців мають орієнтуватись на ті зауваження» - каже Юлія Мазур.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую