ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

З'явились результати тестів осіб, які контактували із хворими на коронавірус лікарями

Суспільство 2797
Контактним особам лікарів зробили тести
Контактним особам лікарів зробили тести. Фото: pixabay.com

Усі показали негативний результат.

Зроблені 1 та 2 квітня лабораторні дослідження методом ПЛР у лікарів і медичних сестер Хмельницького військового шпиталю, які потрапили до кола контактних осіб з хворими на COVID-19, дали негативні результати. Про це повідомляє інтернет-видання Міністерства оборони «АрміяInform».

Як зазначив виданню начальник військового госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник, всі військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, які увійшли до кола контактних осіб, продовжують перебувати на самоізоляції. Госпіталь працює в посиленому протиепідемічному режимі.

Нагадаємо, напередодні COVID-19 підтвердили в лікаря-реаніматолога однієї із лікарень Хмельницького, який на 50 відсотків ставки працював у військовому госпіталі та лікарки Хмельницького військового госпіталю.

За даними Командування медичних сил ЗСУ, станом на ранок 3 квітня у військових частинах, які дислокуються в межах області, 18 військовослужбовців і працівників перебувають на ізоляції (зокрема – самоізоляції).

Нагадаємо, станом на ранок 3 квітня в інфекційній лікарні перебуває 7 хворих на COVID-19, із них 4 з міста. Загалом по області 10 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую