ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Ліси, трава і будівлі: за минулу добу на Хмельниччині сталося 23 пожежі

Суспільство 957
Пожежі, здебільшого - це підпал сухої трави
Пожежі, здебільшого - це підпал сухої трави. Фото: пресслужби ДСНС

Найбільше пожеж за минулу добу зафіксували рятувальники у Хмельницькому районі.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій Хмельницької області повідомили, що Давидківцях сталося відразу дві пожежі, горіли сміття на відкритій території та близько двох гектарів сухої трави. Обійшлося без нещасних випадків. У Грузевиці вогонь знищив тимчасову споруду і наніс господарям збитків, за даними ДСНС на суму 30 000 гривень, але обійшлося без нещасних випадків.

В Олешині горіло три гектари сухої трави, а в селі Захарівці виникла пожежа лісової підстилки на території ДП «Проскурівське господарство». Вогонь знищив дерева на території 1гектара. Причина пожежі — необережне поводження з вогнем, але суму збитків поки встановлюють.

Господарча будівля горіла і в селі Прибузьке. Там, через необережне поводження з вогнем згоріло покриття будівлі, пошкоджено двері, вікна, речі домашнього вжитку. Сума збитків – 50 000 грн, але обійшлося без нещасних випадків.
У Ставчинцях та Стуфчинцях горіла суха трава, а в Давидківцях – сміття на відкритій території.

Вогонь гасили також в Ізяславському райні, селі Сторониче та Віньковецькому, село Гринева. В обох випадках горіла сухої рослинність. У першому випадку згоріло 2,5 га сухої трави, а в другому – 4,5 га. Обійшлося без нещасних випадків.

Господарська будівля горіла у місті Кам’янець-Подільський. Там виникла пожежа господарчої споруди. Вогонь пошкодив споруду і знищив суху траву. У Колибаївці цього ж району також горіла господарча будівля через коротке замикання електромереж. А вже у Панівцях цього ж району, через необережність під час паління, вогнем знищено 2 га сухої трави, а в селі Завалля виникла пожежа сухої рослинності на відкритій території.

Більшість пожеж зафіксовано у Хмельницькому районі

У Деражнянському райні в селі Літки виникла пожежа на території житлової забудови. Вогонь знищив 0,4 т кормів, дрова. Причина пожежі — необережне поводження з вогнем. Збитки становлять 1 000 грвень, але обійшлося без нещасних випадків.

Житловий будинок горів у Шепетівці. Вогонь пошкодив димар та частину стіни через порушення правил при експлуатації опалювальної печі. А в селі Пісочна Городоцького району виникла пожежа допоміжної споруди житлового сектора. Вогнем пошкоджено споруду та речі домашнього вжитку .

У Теофіпольському районі, в селі Романів виникла пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено шиферне покриття, пошкоджено перекриття, стіни. Причина пожежі-встановлюється. Збитки — 10 000 гривень.

На гасіння сміття виїжджали рятувальники у Білогірському районі. У Нетішині вогонь знищив 2 га сухої трави, у селі Котюржинці Полонського району – 3 га сухої трави. Горіла суха трава і в двох селах – Купель та Криваченці – Волочиського району.

До теми: На Дунаєвеччині пожежа сухої трави перекинулася на житловий сектор

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую