ye-logo.v1.2

У Хмельницькій ОДА пояснили, чому заклади для обсервації порожні

Суспільство 1609
Поки на Хмельниччині перебуває на самоізоляції понад дві тисячі людей, а на обсервації — нікого
Поки на Хмельниччині перебуває на самоізоляції понад дві тисячі людей, а на обсервації — нікого. Фото: ілюстративне pixabay.com

Роман Примуш зазначив, що нині визначено механізм проведення обсервації.

За словами заступника першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Романа Примуша, у постанові Кабміну передбачено, що наразі під обов’язкову обсервацію підпадають усі українці, які повернулися з-за кордону. Найперше їх розміщують у спеціалізованих закладах у прикордонних областях. Якщо ж ці заклади будуть заповнені, людей поміщатимуть на обсервацію в сусідніх регіонах.

«Тому наразі у нашій області на обсервації немає жодної людини. Проте ми визначили спеціалізовані заклади та процедуру проведення обсервації. Зокрема, транспортуватимуть громадян коштом облдержадміністрації, а утримуватимуть їх коштом місцевих бюджетів з подальшою компенсацію з державної скарбниці. А ось оплатити харчування люди мають самостійно», — розповів посадовець.

Роман Примуш додав, що на самоізоляції в області перебуває 2 тисячі 211 людей. З них 769 — прибули з-за кордону.
«Особи, які раніше повернулися з-за кордону перебувають 14 днів на самоізоляції. Якщо після цього у них не підтверджено COVID-19, їх знімають з реєстрації. Тому кількість таких людей з часом знизиться до нуля», — пояснив Роман Примуш.

До теми: За час епідемії коронавірусу на Хмельниччині інфікувалися 14 медиків

Нагадаємо, 14 квітня голова Хмельницької облдержадміністрації затвердив перелік спеціалізованих закладів для обов’язкової обсервації громадян. Наразі в області є три такі заклади: рекреаційний центр сімейного типу «Берег надії» у селі Головчинці Летичівського району, Кам’янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування «Турбота» на вулиці Івана Франка та товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Райдуга» на вулиці Запорізькій у Волочиську.

Крім того, ще 2 квітня урядовці розширили перелік людей, які підпадають під обов’язкову обсервацію. Зокрема, додали громадян, які перетнули державний кордон, або повернулися з тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим.

Читайте також: Великдень і карантин: вірян закликають зустріти свято в домашньому колі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую