ye-logo.v1.2
27 Вересня, 2020

Коронавірусна статистика: троє хмельничан одужали від COVID-19

Суспільство 3083
Троє хмельничан одужали від COVID-19
Троє хмельничан одужали від COVID-19. Фото: stock.adobe.com

У Хмельницькій міській раді кажуть, усі троє з однієї родини.

Троє хмельничан - члени однієї родини - лікувалися амбаторно, вдома і ось сьогодні у Хмельницькій міській раді повідомили, що усі вони побороли коронавірусну інфекцію COVID-19. 

Загалом у Хмельницькому зафіксовано 15 випадків захворювання, із них 7 одужали, 1 - померла, 1 - в лікарні, 6 - легка форма, лікуються амбулаторно. А в Хмельницькій інфекційній лікарні станом на 9:00 сьогодні, 24 квітня перебувають 19 хворих на COVID-19, (з них одна хвора з Хмельницького), 3 особи із підозрою, з них 1 з міста. Хворих з пневмоніями - 30, в міській лікарні - 1, в міській дитячій - 2. До інфекційної лікарні госпіталізовані 7 осіб: 1 хвора на COVID-19 - 79-річна жителька Красилівського району (вчора у статистичних даних її подавали як зі Старокостянтинівського району. Але з'ясувалося, що жінка проживає у Красилівському, а лікувалася у Старокостянтинівському), 2 особи поступили до лікарні із підозрою на коронавірусну інфекцію та 4 хворих із ГРВІ.

Загалом у Хмельницькій області на ранок 24 квітня 67 випадків захворювання на Covid-19, найбільше - двадцять п'ять - у Чемеровецькому районі.

До теми: Закриті магазини і саморобні розпилювачі: як ведуть боротьбу з COVID-19 в районі, де найбільше інфікованих

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую