ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У міській раді розповіли, скільки та хто з медиків отримає надбавку до зарплати

Суспільство 2559
Хмельницькі депутати передбачили на таку муніципальну доплату медпрацівникам 3 мільйони 506 тисяч гривень
Хмельницькі депутати передбачили на таку муніципальну доплату медпрацівникам 3 мільйони 506 тисяч гривень. Фото: люстративне pixabay.com

Її передбачили тим, хто задіяний на роботах з ліквідації коронавірусної хвороби COVID-19.

Сьогодні, 29 квітня, на позачерговій сесії Хмельницької міської ради, депутати підтримали зміни до бюджету міста на 2020 рік , якими передбачили муніципальну доплату до заробітної плати медичним та іншим працівникам, зайнятим на роботах з ліквідації коронавірусної хвороби COVID-19. Про це під час брифінгу розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, зменшивши видатки на утримання виконкому Хмельницької міської ради й інших структурних підрозділів та виділивши частину коштів з резервного бюджету, хмельницькі депутати передбачили на таку муніципальну доплату медпрацівникам 3 мільйони 506 тисяч гривень.

«Ця сума – муніципальна надбавка працівникам Хмельницької інфекційної лікарні. По 4 тисячі гривень отримає молодший медичний персонал, по 7 тисяч гривень - середній медперсонал та по 10 тисяч гривень – лікарі. Також по 5 тисяч гривень отримають медики, які не пов’язані з інфекційною лікарнею, а працюють в мобільних бригадах. Ця муніципальна надбавка - з розрахунку за квітень-травень. Будемо намагатися, щоб люди отримали її вже завтра. Хто не встигне – вже 4-5 травня», - розповів Олександр Симчишин.

Читайте також: Тиск і гіпертонія є, а доплат немає – вірусологам держава не доплачує за виявлення COVID-19.

Він також зазначив, що наразі виплата медикам міста заробітної плати державою залишається проблемним питанням.

«Сьогодні сесія міської ради ухвалила звернення до прем’єр міністра, міністра охорони здоров’я, до Національної служби з питань охорони здоров’я, обласної ради та обласної ОДА з вимогою вирішити питання з виплатою заробітної плати працівникам інфекційної лікарні. На сьогодні по цій лікарні заробітна плата не виплачена, оскільки не вистачає 750 тисяч гривень з розрахунку за січень-лютий. Ми вимагаємо виплатити людям заробітну плату людям бодай в тому обсязі, яку люди отримували в січні лютому, не кажучи вже про обіцяні потрійні оклади», - зазначив Олександр Симчишин.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую