ye-logo.v1.2

У Чемеровецьку лікарню придбали апарат штучної вентиляції легенів

Суспільство 1528
Апарат ШВЛ придбали за кошти бізнесу і громади
Апарат ШВЛ придбали за кошти бізнесу і громади. Фото: із сайту Чемеровецької ОТГ

Кошти збирали спільно - бізнес і громада.

Чемеровецькій центральній районній лікарні днями передали придбаний за скооперовані кошти апарат штучної вентиляції легень. Його вартість 320 тисяч гривень.

Ініціативу зібрати кошти для придбання апарату подав селищний голова Олександр Собань, об'єдналися для цього і працівники селищної ради, і закладів освіти, і підприємці громади. 

"Ми дякуємо підприємцям, котрі долучилися до акції «Підтримаємо медицину – здолаємо COVID» та своєю участю надали можливість медикам забезпечувати якісні послуги тим, хто того гостро потребує", - зазначено на сайті громади.

Додамо, що раніше Олександр Собань розповідав сайту "Є" про те, що за період пандемії громада уже відремонтувала два автомобілі швидкої допомоги. На це виділили орієнтовно 70 тисяч гривень. 

До теми: Хмельницький військовий госпіталь придбав апарат штучної вентиляції легенів

Нагадаємо, що центральна районна лікарня лише тиждень тому відновила свою роботу після карантину, а Чемеровецький район все ще залишається лідером за кількістю зафіксованих випадків захворювання на COVID-19. Станом на вчора, 6 травня 11 осіб з Чемеровеччини перебувають на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні в стані середньої важкості. 13 осіб (в тому числі 5 медичних працівників) – на амбулаторному лікуванні в задовільному стані, під постійним наглядом сімейних лікарів.

До теми: Ще п’ятеро людей на Хмельниччині подолали коронавірус 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую