ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Російські соцмережі під забороною: указ президента

Суспільство 1038
Зеленський продовжив заборону російських соцмереж в Україні
Зеленський продовжив заборону російських соцмереж в Україні. Фото: колаж автора

Володимир Зеленський вів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України.

Опублікований указ президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року «Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Ним, зокрема, передбачено продовження санкцій щодо деяких російських інтернет-ресурсів.

Ще в травні 2017 року п’ятий президент України Петро Порошенко заборонив на три роки соціальні мережі «Вконтакті» та «Одноклассники», «Mail.Ru», сервіси «Яндекс» та ряд інших російських ресурсів.

Термін заборони завершувався 15 травня цього року. А відтак, новий указ президента України, який датований 14 травня та вступив у дію з моменту оприлюднення, продовжив ці санкції. Щоправда, поки що невідомо, на якій термін. Адже в підписаному указі Зеленським термін не вказаний.

Відзначимо, що в квітні 2017 року російські соцмережі та сервіси «Яндексу» входили до ТОП-10 найбільш відвідуваних сторінок українського сегменту серед користувачів віком від 14 до 70 років. А через три роки - березні 2020-го жоден із ресурсів не потрапив до ТОП-25 аналогічного рейтингу компанії «Kantar» - представника світового лідера в галузі маркетингових досліджень. Наразі в Україні інтернет корситувачі найбільше користуються пошуковою системою Google, переглядають відео в Youtube та користуються соцмережою Facebook.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую