ye-logo.v1.2

ЗНО на Хмельниччині: на основну сесію зареєструвалось понад 11 тисяч осіб

Суспільство 988
Основна сесія ЗНО стартує 25 червня
Основна сесія ЗНО стартує 25 червня. Фото: pixabay.com

Тестування мають проводити згідно із санітарними вимогами.

Через карантин проведення зовнішнього незалежного тестування відтермінували. Тому пробне ЗНО стартує 15 червня, а основна сесія - 25 червня тестуванням з математики й завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня.

Як повідомляють у Хмельницькій облдержадміністрації, на пробне ЗНО зареєструвалося 6909 випускників (українська мова), на основну сесію – 11746 осіб.

«У Хмельницькій області пробне ЗНО буде відбуватися у 35 пунктах тестування, основна сесія – у 46 пунктах тестування. Буде забезпечено підвезення до пунктів тестування 7078 випускників 11 класів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області. При цьому планується здійснити 591 виїзд шкільних автобусів на основні сесії та 36 на додаткові. Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників і 2 інструктори», - зазначають у Хмельницькій ОДА.

Перед початком тестування та іспитів в учасників та залучених осіб вимірюватимуть температуру та оцінюватимуть наявність респіраторних хвороб. До випробувань допускатимуть лише осіб з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та в захисних масках.

Читайте також: ЗНО 2020: правила проведення тестування в умовах пандемії

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую