ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Пробне ЗНО: подекуди сайти не працюють через перевантаження

Суспільство 708
Наступний пробний тест має відбутись 17 червня
Наступний пробний тест має відбутись 17 червня. Фото: pixabay.com

Скласти пробний тест можна до 18:00 19 червня.

Сьогодні, 15 червня, 6909 потенційних цьогорічних абітурієнтів Хмельниччини мали взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури. Однак через зростання рівня захворюваності на COVID-19, його скасовувати і мали провести в онлайн форматі. Однак вже сьогодні, 15 червня, Український центр оцінювання якості освіти повідомив, що сайти регіональних центрів не витримують навантаження.

«Значна кількість відвідувачів намагаються скористатися можливістю пройти пробне ЗНО з української мови і літератури вдома. Щойно кількість відвідувачів зменшиться – сайти відновлять свою роботу. Радимо не хвилюватися і нагадуємо, що завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови і літератури та занести свої відповіді до сервісу визначення результатів учасники можуть до 18:00 19 червня», - йдеться у повідомленні.

Якщо не вдається зайти в особисті кабінети учасників пробного ЗНО на сайтах регіональних центрів, зошит можна буде завантажити і скористатися сервісом визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Наступний пробний тест складитимуть 17 червня. Це буде на вибір історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.

Читайте також: ЗНО на Хмельниччині: на основну сесію зареєструвалось понад 11 тисяч осіб

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую