ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині шукають директорів для двох медзакладів

Суспільство 1744
У два медзаклади Хмельниччини шукають керівників
У два медзаклади Хмельниччини шукають керівників. Фото: pixabay.com

Наразі оголошено конкурс.

У Хмельницькій області оголосили конкурс на заміщення вакантних посад керівників «Перинатальний центр» Кам’янець-Подільської міської ради та комунального «Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Як повідомляють у Кам'янець-Подільській міськраді, кандидати мають бути громадянами України, мати повну вищу освіту у галузі знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організації і управління охороною здоров’я» або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки».

«Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради з 14 липня 2020 року по 4 серпня 2020 року. Дата проведення конкурсу – «05» серпня 2020 року за адресою майдан Відродження, 1, кабінет 209. Перелік необхідних документів та результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті Кам’янець-Подільської міської ради», - йдеться у повідомленні.

Щодо конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмельницької обласної ради, то наразі вимоги до кандидатів та строки подачі заяви не оприлюднені.

Читайте також: Обласна дитяча лікарня отримала нову керівницю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую