ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Від онкозахворювання померла хмельницька журналістка Олександра Лазаренко

Суспільство 6326
Серце Олександри Лазаренко зупинилося на 31-у році життя
Серце Олександри Лазаренко зупинилося на 31-у році життя. Фото: зі сторінки Олександри Лазаренко у фейсбуці

Вона боролася з важкою хворобою впродовж кількох років.

Вчора ввечері, 19 липня, попри тривале лікування від раку крові, зупинилося серце 31-річної журналістки Олександри Лазаренко. Про трагедію у фейсбуці повідомили її друзі.

Про її боротьбу з гострим лімфобластним лейкозом (раком крові — авт.) і збір кошів на лікування неодноразово писали кореспонденти сайту «Є». Олександра Лазаренко пережила низку курсів хімієтерапії та опромінення. Для порятунку їй було необхідно здійснити трансплантацію кісткового мозку у турецькій клініці. Така операція мала пройти ще взимку, однак тоді в Олександри почалося запалення легень. Їй перестали допомагати хіміотерапія, а радіоопромінення не можна було повторно призначати.

Востаннє їй у Києві пропонували метод імунної терапії. Однак вже тоді медики не давали жодних гарантій, адже таке лікування вважається експериментальним. На жаль, життя Олександри так і не вдалося врятувати.

Сайт «Є» співчуває рідним та близьким Олександри Лазаренко.

Довідково: Олександра Лазаренко народилася 27 лютого 1989 року. За спеціальністю «журналістика» вона навчалася у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка й у Львівському національному університеті Івана Франка. За фахом вона працювала у місцевих виданнях.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую