ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому директора розважального закладу судили за порушення карантину

Суспільство 2547
Поліція вважає, що директор розважального закладу не забезпечив його своєчасного закриття о 23-й годині
Поліція вважає, що директор розважального закладу не забезпечив його своєчасного закриття о 23-й годині. Фото: ілюстративне pixabay.com

Через недоліки в адмінпротоколі справу повернули правоохоронцям на доопрацювання.

Про це свідчить постанова Хмельницького міськрайонного суду від 28 липня. Згідно з її текстом, до адміністративної відповідальності за порушення карантинних правил притягували директора розважального закладу «Роза бар», який діє на вулиці Свободи, 1А.

«11 липня близько 23:40 директор «Роза бару» не забезпечив закриття цього розважального закладу о 23:00. Таким чином він порушив постанову Кабміну щодо протидії COVID-19», — йдеться у постанові суду з посиланням на адмінпротокол правоохоронців.

Тому представники поліції склали на чоловіка протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Однак, розглянувши цей документ і надану доказову базу, Хмельницький міськрайонний суд не зміг притягнути директора «Роза бару» до можливої адміністративної відповідальності. Причиною цьому стала низка недоліків у складеному правоохоронцями протоколі.

«У протоколі та матеріалах справи відсутня будь-яка інформація щодо власника «Роза бару» та організаційно-правової форми цього закладу. Також відсутні докази, що обвинувачений дійсно є його директором. Крім того, формулювання обвинувачення у протоколі є не конкретним та не у повному обсязі зображує ознаки правопорушення. Це робить неможливим об’єктивний розгляд справи», — зазначається у постанові.

Тому Хмельницький міськрайонний суд постановив повернути цю справу співробітникам Зарічанського відділу поліції на доопрацювання.

Нагадаємо, до 1 серпня в Україні, зокрема у Хмельницькому, діяла заборона на роботу розважальних і ресторанних закладів з 23-ї години до 7-ї ранку. Однак, згідно з чинною постановою Кабміну, вони можуть працювати у нічний час, якщо область чи населений пункт перебувають у «зеленій» або «жовтій» зонах епідеміологічної небезпеки. Якщо ж буде оголошено «оранжевий» рівень, встановлюється заборона на їх роботу з 24-ї години до 7-ї ранку.

Читайте також: Хмельницька влада посилила контроль за стихійною торгівлею та масковим режимом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую