ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

На Кам’янеччині вимагають повернути землю прибережної смуги річки Смотрич

Суспільство 2000
Виявилося, що частина зданої в оренду ділянки, перебуває в межах прибережної захисної смуги річки
Виявилося, що частина зданої в оренду ділянки, перебуває в межах прибережної захисної смуги річки. Фото: ілюстративне з архіву

Позов перебуває на розгляді у суді.

На Кам’янеччині місцева прокуратура вимагає повернення до державної власності 13 гектарів землі прибережної захисної смуги річки Смотрич. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.

«Встановлено, що на підставі рішення Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та договору оренди, у користування приватного товариства надано 13 гектарів землі сільськогосподарського призначення на території Думанської сільської ради Кам’янець-Подільського району», - пояснюють у пресслужбі.

Як виявилося, під час прийняття рішення не було враховано те, що частина вказаної ділянки перебуває в межах прибережної захисної смуги річки Смотрич. А її використання має здійснюватися зі встановленими законом обмеженнями.

«Прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання вказаного договору оренди землі недійсним та повернення з незаконного користування ділянки вартістю більше 300 тисяч гривень», - йдеться у повідомленні.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

До теми: У Кам’янець-Подільському районі на цінних землях розмістили готельно-туристичний комплекс.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую