ye-logo.v1.2

Полтавські компанії оштрафували за змову під час тендеру Хмельницької АЕС

Суспільство 1566
Кожну компанію антимонопольники оштрафували на понад 99 тисяч гривень
Кожну компанію антимонопольники оштрафували на понад 99 тисяч гривень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Крім того, їх позбавили права брати участь у державних закупівлях впродовж трьох років.

За інформацією пресслужби Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, представники територіального відділення виявили антиконкурентні дії у двох товариств з обмеженою відповідальністю: ТОВ «Марі Фудс» і ТОВ «ТК «Світ продуктів». Обоє зареєстровані в Полтаві. Торік ці компанії взяли участь у відкритій закупівлі овочів, круп і м’яса, яку проводила Хмельницька атомна електростанція.

Один із тендерів було скасовано, адже Хмельницька АЕС відхилила усі пропозиції. А у двох інших закупівлях перемогло ТОВ «ТК «Світ продуктів». З ним представники ХАЕС уклали договори на 663 тисячі 445 гривень і 40 тисяч 890 гривень. Однак виявилося, що перемогу цій компанії забезпечила змова з конкурентом.

«Поданні компаніями тендерні пропозиції були однаково оформлені, подані з одного й того ж авторизованого електронного майданчика з використанням однієї IP-адреси. Також вони мають спільні господарські відносини», — зазначили у територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

Таким чином на кожну компанію наклали по 99 тисяч 131 гривню штрафу. Крім того, їм заборонили впродовж трьох років брати участь у процедурах публічних закупівель.

Читайте також: Волочиський суд оштрафував продавчиню за порушення карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую