ye-logo.v1.2

Через Хмельницький курсуватиме додатковий потяг (РОЗКЛАД РУХУ)

Суспільство 2923
Потяг Харків-Трускавець почне курсувати з 10 вересня
Потяг Харків-Трускавець почне курсувати з 10 вересня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Він їхатиме за маршрутом Харків-Трускавець.

Укрзалізниця призначила новий потяг, який прийматиме пасажирів у Хмельницькому. З 10 вересня він почне курсувати за маршрутом Харків-Трускавець. Крім Хмельницького, дорогою він зупинятиметься у Сумах, Києві, Вінниці, Тернополі та Львові. Про це повідомила пресслужба АТ «Укрзалізниця».

Отож, потяг №21/22 з Харкова курсуватиме з 10 вересня по парних числах. З Харкова він відправлятиметься о 20:15 й прибуватиме у Трускавець о 14:33. У Хмельницькому цей залізничний транспорт зупинятиметься на дві хвилини о 08:35 ранку.

У зворотному напрямку потяг почне курсувати з 11 вересня по непарних числах. З Трускавця він відправлятиметься о 16:00 й прибуватиме у Харків о 10:47 ранку. У Хмельницькому цей залізничний транспорт чекатиме на пасажирів дві хвилини о 22:00.

«За цим розкладом потяг №21/22 Харків-Трускавець курсуватиме до 22 жовтня. Після того він змінить графік руху, про що додатково проінформують пасажирів, — зазначають у пресслужбі АТ «Укрзалізниця». — У складі цього потяга передбачено десять вагонів: вісім купейних та два СВ. Наразі на нього вже можна придбати квитки».

Нагадаємо, до Трускавця через Хмельницький в обох напрямках продовжує курсувати потяг №49/50 Київ-Трускавець.

Читайте також: Один з районів Хмельниччини перевели в «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую