ye-logo.v1.2

П’ять лікарень в області вже приймають хворих на Covid-19 і ще дві – підготували

Суспільство 1567
Хмельницька інфекційна лікарня заповнена на 80 відсотків
Хмельницька інфекційна лікарня заповнена на 80 відсотків. Фото: з архіву автора

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації.

Першу хвилю закладів охорони здоров’я у Хмельницькій області заповнили динамічно, готують нові мед заклади. Про це під час брифінгу розповів сьогодні, 31 серпня перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш. Він зазначив, що найбільше зараз звертають увагу на завантаженість закладів охорони здоров’я. До прикладу, Славутська центральна районна лікарня вже не приймає нових хворих, а Хмельницька інфекційна лікарня заповнена на 80 відсотків. Вона ще може приймати хворих, але не велику кількість.

«Ми досить динамічно заповнили першу хвилю медзакладів. Тобто, ми повністю заповнили Славутську центральну районну лікарню. Відповідно, вже розгорнута Шепетівська ЦРЛ, яка приймає пацієнтів з півночі області. Вона лише розпочала роботу із хворими на Covid-19 і зі 100 наявних місць прийняла лише 5 пацієнтів. Крім того, у нас із 87 місць, які маємо у Дунаєвецькій ЦРЛ, вже заповнено 56, тобто близько сімдесяти відсотків, тому вже прийнято рішення про включення Кам’янець-Подільської райлікарні до переліку закладів, які починають працювати з хворими на Covid-19 і у випадку, коли Дунаєвецька лікарня буде заповнена, хворих з півдня регіону буде приймати Кам’янець-Подільська лікарня», – пояснює Роман Борисович.

До теми: COVID-19 на Хмельниччині: зареєстровано нові випадки інфікування та одужання

За словами чиновника, є певна черговість розгортання закладів.

«Ми вже готуємо наступну чергу, і в випадку необхідності, будуть готові приймати хворих Ізяславська та Городоцька центральні районні лікарні. Ці заклади вже готові і в разі переповнених на півночі області Шепетівської та Славутської лікарень, хворих госпіталізуватимуть до Ізяславської. А на півдні, відповідно, в разі переповнення Дунаєвецької та Кам’янець-Подільської, хворих госпіталізуватимуть до Городоцької ЦРЛ», – пояснює чиновник і додає, що усі лікарні, які розгорнуті для роботи із хворими на Covid-19 забезпечені необхідним – і хворі, і персонал.

«Багато з цих лікарень ми інспектували, вони укомплектовані усім необхідним. У нас, на базі «Спецмедпостачання» є додаткові і засоби захисту, і медичні препарати, які у випадку необхідності будуть роз приділятися на заклади охорони здоров’я», – запевнив Роман Примуш.

Читайте також: Підприємства і медзаклади: в облдержадміністрації розповіли про місця спалахів коронавірусу в області 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую