ye-logo.v1.2

Іуліта та Сєрафім: як називали своїх дітей хмельничани у серпні

Суспільство 1586
Серед народжених у серпні – 98 хлопчиків та 110 дівчаток
Серед народжених у серпні – 98 хлопчиків та 110 дівчаток. Фото: ілюстративне з pixabay.com

У рейтингу найпопулярніших імен – Анна та Андрій.

В останній місяць літа в Хмельницькому було зареєстровано 208 новонароджених. Це на 88 малюків менше, за народжених у липні. Серед народжених у серпні – 98 хлопчиків та 110 дівчаток. В одній сім’ї з’явилася двійня. Про це сайту «Є» повідомила заступник начальника Хмельницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тетяна Доброріз.

У топ найпопулярніших жіночих імен серпня увійшли Анна, Злата, Софія, Соломія, Марія. Хлопчиків же називали – Андрій, Макар, Матвій, Ілля, Павло. Не обійшлося й без незвичних імен. До прикладу, дівчаток ще називали Северіна, Амалія, Моніка, Софі, Іуліта, Владіміра, Ліель, Ельміра, а хлопчиків – Осман, Олекса, Амір, Нестор, Лука та Сєрафім.

До слова, батьки новонароджених дітей продовжують користуватися інноваційним сервісом «єМалятко», який запрацював у травні. З моменту запровадження проєкту у Хмельницькому послугою скористалися майже сотня батьків. У серпні 33 сім’ї через даний сервіс отримали 177 послуг.

Читайте також: Як виглядає новенький дитсадок у мікрорайоні Лезневе

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую