ye-logo.v1.2

Підприємницю з Красилівщини оштрафували за порушення карантину

Суспільство 4548 1
Суд наклав на підприємницю 17 тисячі гривень штрафу
Суд наклав на підприємницю 17 тисячі гривень штрафу. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

Жінка має сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Старокостянтинівський районний суд визнав винною власницю місцевого магазину, що у селі Кульчини Красилівського району, в порушенні правил карантинну. На жінку наклали штраф у вигляді 17 тисяч гривень. Про це свідчить постанова суду, винесена 4 вересня.

Згідно з текстом судової постанови, до адміністративної відповідальності притягнули власницю місцевого магазину «Світлана», яка продавала товари без засобів індивідуального захисту - без маски чи респіратора, та допустила відвідувачів до приміщення магазину без засобів індивідуального захисту. Своїми діями жінка порушила постанову Кабміну щодо протидії COVID-19.

За це правоохоронці склали на жінку протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ вони надали органу правосуддя відео з нагрудної камери поліцейського Красилівського ВП ГУ НП Хмельницької області.

«В судовому засіданні підсудна свою винуватість у вказаному адмінправопорушенні визнала повністю, у скоєному щиро розкаялась та пояснила, що перед подією вона перебувала сама у магазині та зняла захисну маску, а далі у магазин зайшли покупці, а за ними зайшли працівники поліції і вона не встигла одягти маску.

Проте орган правосуддя визнав винною підприємицю й призначив її штраф у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч гривень. Також обвинувачена має сплатити 420 гривень і 40 копійок судового збору.

Однак ця постанова не набула остаточної законної чинності й жінка може оскаржити її в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Пив пиво на зупинці без захисної маски: суд постановив арештувати чоловіка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую