ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький ринок уник покарання за порушення карантину: поліції забракло доказів

Суспільство 5404
У березні продовольчий ринок у мікрорайоні Дубове продовжив працювати навіть після заборони обласної комісії з ТЕБ і НС
У березні продовольчий ринок у мікрорайоні Дубове продовжив працювати навіть після заборони обласної комісії з ТЕБ і НС. Фото: з архіву редакції

Правоохоронці не змогли довести існування юридичної особи ТСЦ «Ринок «Дубово».

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд поставив крапку у справі порушення карантину керівництвом продовольчого ринку у мікрорайоні Дубове. Правопорушення правоохоронці зафіксували ще у березні, проте до цього часу не змогли надати необхідної доказової бази. Про це свідчить постанова суду від 17 вересня.

Згідно з її текстом, 19 березня обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення закрити на карантин всі ринки на території Хмельниччини. Проте продовольчий ринок на вулиці Купріна, що у мікрорайонні Дубове, продовжував працювати. Зокрема, 23 березня. Це зафіксували працівники поліції та скали протокол на керівника ринку за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Однак під час розгляду справи виявилося, що правоохоронцям забракло доказів, щоб довести вину посадовця. Зокрема, через недоліки у складеному протоколі справу вже повертали поліції на доопрацювання. Втім, це не виправило ситуацію.

Зокрема, правоохоронці не змогли довести існування юридичної особи ТСЦ «Ринок «Дубово». Також вони не надали підтвердження, що обвинувачений працює на посаді виконавчого директора ТСЦ «Хмельницька універсальна компанія».

Під час судового засідання представник обвинуваченого надав документи, що земельну ділянку, на території якої працює ринок, міська рада надала в оренду акціонерному товариству «Хмельницькголовпостач». Далі ця компанія була реорганізована в товариство з обмеженою відповідальністю «Хмельницька універсальна компанія». Проте у цьому товаристві відсутня посада «виконавчого директора».

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити справу проти керівника продовольчого ринку через відсутність у його діях складу адміністративного правопорушення.

Однак ця постанова не набула остаточної законної сили, адже вона може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її винесення.

За інформацією ресурсу «YouControl», дочірнє підприємство «Ринок Дубово» товариства з обмеженою відповідальністю «Хмельницька універсальна компанія» зареєстроване в обласному центрі у 2002 році. Натомість ТОВ «Хмельницька універсальна компанія» зареєстроване у 2003 році у селищі Богданівці Хмельницького району. Нині кінцевими бенефіціарними власниками обох компаній є Тетяна Іванівна Телега та Олексій Іванович Телега. Останній також вказаний як їх «уповноважена особа».

Читайте також: Вибори в умовах коронавірусу: уряд затвердив протиепідемічні заходи на день голосування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую