ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відкрили новий корпус навчально-виховного комплексу

Суспільство 3642
Завдяки новому корпусу НВК зможе майже повністю перейти на навчання у першу зміну
Завдяки новому корпусу НВК зможе майже повністю перейти на навчання у першу зміну. Фото: автора

Новеньке приміщення здали в експлуатацію для вихованців НВК №10.

Сьогодні, 25 вересня, відбулося офіційне відкриття новозбудованого корпусу навчального-виховного корпусу №10 в Хмельницькому. Приміщення збудували на місці старого шкільного овочесховища, з’єднавши його коридором з основною будівлею школи.

Тривали роботи понад два роки. За цей час збудували два поверхи корпусу, де розмістяться вісім навчальних класів, окремо комп’ютерний клас та класи для занять гуртковою роботою. Завдяки додатковим аудиторіям, майже всі класи НВК зможуть перейти на навчання у першу зміну.

«Це приміщення дуже нам потрібне. Скільки я працюю в цій школі, завжди була проміжна зміна, яку ми називали другою зміною. З введенням в експлуатацію цього корпусу, у нас відпаде оця друга зміна і всі дітки йтимуть вранці до школи. Єдиний момент, за проєктом для початкової школи зроблено тільки 16 класів, а в нас 19. Тому треті класи ще будуть ходити у проміжну зміну», - сказав директор НВК №10 Віктор Грищук.

Як розповів міський голова Олександр Симчишин, вартість будівельних робіт склала понад 17 мільйонів гривень.

«Довго виготовлялася проєктно-кошторисна документація, але з 2018 року почалися вже безпосередньо будівельні роботи. Вони розбиті на дві черги. Сьогодні завершили першу чергу будівництва. З понеділка, з 28 вересня, тут будуть навчатися дітки. Створено максимально комфортні умови для учнів. Кімнати забезпечені необхідними меблями, технікою, - говорить він. - Наступного року ми продовжимо будувати другу чергу. Вона знаходитиметься з іншого боку НВК, де басейн. Там буде надбудова, будуть теж і навчальні класи, і господарські приміщення, і частина приміщень буде виділена для спорту».

Нагадаємо, у перший день осені цього року в Хмельницькому офіційно відкрився новенький дитячий садочок у мікрорайоні Лезневе.

З нагоди офіційного відкриття корпусу у школі влаштували урочистості.
З понеділка тут навчатимуться діти.
У новому корпусі розмістяться вісім навчальних класів.
Також облаштований комп'ютерний клас.
Наступного року планують розпочати будівництво ще одного корпусу для НВК.
Нове приіщення забезпечили необхідною технікою та меблями.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую