ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Полонщині нагородили жінку, яка врятувала двох дітей

Суспільство 1949
Рятувальники подякували жінці, завдяки якій було врятовано двох дітей
Рятувальники подякували жінці, завдяки якій було врятовано двох дітей. Фото: ДСНС

Жінці вручили медаль «Герой-рятівник».

Вчора, 16 жовтня, рятувальники нагородили жительку Новоселиці Полонського району Альону Цимбалішину за мужність та відвагу, проявлені під час порятунку дитячих життів на пожежі. Від рятувальників Хмельниччини вона отримала медаль «Герой-рятівник», ікону Богородиці «Неопалимої Купини» та подарунок за героїзм.

Як згадують у Головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, місяць тому, 19 вересня у цьому населеному пункті сталась жахлива трагедія. В житловому будинку, де залишилось троє маленьких дітей, спалахнула пожежа. Наймолодшому з них було лише вісім місяців. Батьків у той час дома не було.

«Сусідка Альона Цимбалішина перша помітила дим, що здіймався над будинком. Вона кинулась на допомогу, адже знала, що у середині є діти. Після того, як вдалося відчинити двері та потрапити до палаючої будівлі, жінка вивела сестричок двох та чотирьох років на свіже повітря. Восьмимісячне немовля, на жаль, рятувати було запізно» - розповідають у ДСНС.

Причиною ж цієї пожежі стали пустощі дітей із вогнем.

До теми: «Коли ми вийшли, провалився дах» - хмельничанин розповів про будні рятувальника.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую