ye-logo.v1.2

У Хмельницькому померла ексдепутатка обласної ради

Суспільство 3868
Тетяна Бабич померла у віці 57-років
Тетяна Бабич померла у віці 57-років. Фото: 0382.ua

Не стало 57-річної заслуженої юристки України.

Перестало битися серце депутатки Хмельницької обласної ради п’ятого скликання, начальниці відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області, заслуженої юристки України Тетяни Бабич. Про передчасну смерть 57-річної хмельничанки повідомили у пресслужбі обласної ради.

«У світлій та добрій пам’яті всіх, хто її знав, Тетяна Леонідівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи. Компетентність, вимогливість, рішучість і, разом з тим, доброта, людяність, високі моральні якості були основою її професійної та громадської діяльності. Тетяну Леонідівну пам’ятатимуть як активну, принципову і небайдужу до людських проблем особистість», - йдеться у повідомленні.

Довідково: Тетяна Бабич народилася 22 червня 1963 року в Хмельницькому. У 1996 році закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство». З 2002 року працювала Начальником відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області. Заслужена юристка України.

Нагадаємо, днями не стало заслуженого художника України, почесного громадянина Хмельницького Михайла Омеляновича Андрійчука. Митець помер у лікарні першого листопада.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую