ye-logo.v1.2

МОЗ оприлюднило оновлений список країн «червоної» та «зеленої» зони

Суспільство 1827
Частина країн залишаютьс відкритими для українців
Частина країн залишаютьс відкритими для українців. Фото: з архіву

Перелік оновили 6 листопада.

Міністерство охорони здоров'я опублікувало оновлений список країн «червоної» та «зеленої» зони. Як повідомляє «Європейська правда», до «червоного» списку Україна включає держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні.

Станом на 6 листопада, до такого списку увійшли Бельгія, Чехія, Швейцарія, Франція, Чорногорія, Грузія, Польща, Іспанія, Італія, Португалія, Болгарія, Угорщина, США, Швеція та інші.

До списку «зелених» країн віднесли Німеччину, Кіпр, Молдову, Данія, ОАЕ, Греція, Туніс, Албанія, Канада, Естонія, Мальдіви, Фінляндія, Туреччина, Єгипет, Таїланд та інші.

Як пише «Європейська правда», усі прибулі до України з "червоної зони" зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону.

Іноземці при в'їзді повинні мати поліс медичного страхування. Така вимога щодо полісу не стосується іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, осіб, яких визнано біженцями, або громадян, які потребують додаткового захисту. Також це не стосується працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, і військовослужбовців збройних сил держав-членів НАТО.

Читайте також: Укрзалізниця відновила продаж квитків зі Шепетівки на потяги далекого сполучення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую