ye-logo.v1.2

Не стало колишнього головного диригента Хмельницького муніципального оркестру

Суспільство 2308
Митця поховають на Рівненщині
Митця поховають на Рівненщині. Фото: ілюстративне pixabay.com

Пішов з життя Володимир Семенович Боруцький.

У Хмельницькому помер 82-річний педагог, диригент Володимир Боруцький. Музиканта не стало вчора, 17 листопада. 

Протягом багатьох років Володимир Семенович був головним диригентом Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру та понад пів століття викладав у Хмельницькому музичному училищі імені Заремби.

«Більше немає великого митця, одного з перших лауреатів міської премії імені Богдана Хмельницького. Це людина, яка приїхавши з Львівщини і закінчивши львівську консерваторію, поклала життя на розвиток культури міста Хмельницького і нашої області. Він був викладачем музичного училища імені Заремби і він був одним з тих, хто стояв у витоку Хмельницького муніципального оркестру, був першим його диригентом багато років, - зазначає начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков. - Він зробив хороший колектив, який передав уже наступним поколінням. Завжди був активним і цікавився долею оркестру. Приходив на концерти, хоча останнім часом через поважний Володимир Семенович переважно перебував вдома».

Сьогодні тіло митця з Хмельницького повезли на Рівненщину, звідки він родом. Там його мають поховати. Як розповіли в управлінні культури, така була остання воля Володимира Боруцького. Через далеку дорогу в Хмельницькому прощання з музикантом не відбулося.

Вчора Володимира Боруцького не стало. Фото: з фейсбуку
Довгий час він був головним диригентом Хмельницького муніципального оркестру. Фото: з фейсбуку

«2020 рік є роком, коли відходить епоха. Помер Михайло Андрійчук – заслужений художник України, почесний громадянин Хмельницького, Михайло Войнаренко – проректор національного університету, письменник, член спілки. Відбувається природна зміна поколінь, а Володимир Семенович був одним з тих, хто творив ту епоху, як наразі відходить, на жаль», – додає Артем Ромасюков.

До теми: У Хмельницькому відкрили меморіальну виставку Михайла Андрійчука.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую