ye-logo.v1.2

Деякі непродовольчі ринки Хмельницького стали порушниками карантину вихідного дня

Суспільство 3290
Загалом на Хмельниччині правоохоронці склали 49 протокол на порушників карантину вихідного дня
Загалом на Хмельниччині правоохоронці склали 49 протокол на порушників карантину вихідного дня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

За словами Романа Примуша, їхнє керівництво не прислухалося до поради перенести робочі дні на понеділок і четвер.

Сьогодні, 23 листопада, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш розповів, що здебільшого жителі краю впродовж цих суботи та неділі дотримувалися карантину вихідного дня. Втім, правоохоронці все ж виявили окремі порушення. Зокрема, вони склали адмінпротоколи на керівників деяких непродовольчих ринків обласного центру.

За його словами, загалом по області слідкували за дотриманням карантину вихідного дня 34 рейдові групи. На його порушників правоохоронці склали 49 адмінпротокол. Найбільше порушень було зафіксовано у Хмельницькому. Здебільшого карантину вихідного дня недотримувалися заклади громадського харчування. Також порушення виявили в роботі непродовольчих магазинів і непродовольчих ринків.

«На жаль, адміністрація непродовольчих ринків не прислухалася до поради перенести робочі дні зі суботи та неділі на понеділок і четвер, — розповідає Роман Примуш. — Частина керівників деяких ринків вирішила не працювати у вихідні. Але інша частина адміністрації ринків все ж допустила порушення карантину вихідного дня. На них склали адмінпротоколи».

Нагадаємо, 16 листопада Роман Примуш розповів, під час карантину вихідного дня можуть працювати лише продовольчі ринки, а непродовольчі — ні. Тому керівництву останніх рекомендували перенести робочі дні зі суботи та неділі на понеділок і четвер.

Однак тоді у коментарі сайту «Є» виконавчий директор «Асоціації хмельницьких ринків» Олександр Сніховський зазначив, що продовольчі та непродовольчі ринки обласного центру працювали у вихідні й будуть працювати надалі.

Читайте також: Голова Хмельницької ОДА розповів, коли варто ввести повний локдаун

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую