ye-logo.v1.2

Голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій: про те, чому не дає обіцянок, корупцію та підхід бізнесмена

Суспільство 1792
Вже з понеділка, за словами Сергія Гамалія, має відбутися аудит, щоб зрозуміти, в якому область фінансовому стані
Вже з понеділка, за словами Сергія Гамалія, має відбутися аудит, щоб зрозуміти, в якому область фінансовому стані. Фото: автора

Сергій Гамалій провів першу пресконференцію.

Учора, 10 грудня, голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій, призначений нещодавно на цю посаду, провів першу пресконференцію, де розповів про те, кого підбирає у команду своїх заступників та в яких напрямках має намір розвивати область.

«Маю віру і надію в те, що можу щось доброго зробити для Хмельниччини. І якраз над цим працюю», - коротко представив себе Сергій Гамалій. Додавши, що якщо він чогось досяг в бізнесі, то може чогось досягти на цій посаді.
За якими напрямками розвиватиме область, Сергій Гамалій поки не конкретизує. Однак, одним зі своїх перших завдань вважає впровадження нульової толерантності до корупції у посадовців та боротьбу з Сovid-19, залучивши до цього європейську практику.

«Наразі говорю без конкретики. Але планів ціла папка. Їх я представлю пізніше. Не всі речі можна впровадити одразу. Проектів є багато. Треба дивитися, що з них реально ввести в життя і йти в цьому напрямку. Мені треба зрозуміти, що я на сто відсотків зможу реалізувати, щоб не давати порожніх обіцянок», - зазначив Сергій Гамалій.

Як один з прикладів, назвав залучення інвестицій, оскільки Хмельниччина – за цим показником третя з кінця серед областей України.

«Колись у мене була спроба, ще тоді як бізнесмена, завести сюди поляків, які б збудували сміттєпереробний завод. Вони мали бажання вкладати гроші. Однак, через бюрократичні моменти, це зробити не вдалося. Наразі я знову розглядаю це питання. Загалом, вважаю, що такі заводи мають бути збудовані на території кожного з трьох новостворених районів – Шепетівському, Хмельницькому та Кам’янець-Подільському», - поділився планами Сергій Гамалій.

Щодо фінансових оцінок області, то вже з понеділка, за словами Сергія Гамалія, має відбутися аудит, щоб зрозуміти, в якому область стані.

«Це підхід бізнесмена, а не для того, щоб оцінювати роботу попередників», - уточнив він.

Щодо деталей з особистого життя, то Сергій Гамалій, який донедавна мешкав на вів власний бізнес в Польщі, зазначив, що відтепер проживатиме в Хмельницькому (нагадаємо, родом він з Кам’янця-Подільського). З огляду на те, що він став головою Хмельницької ОДА і як держслужбовець високого рангу змушений покинути підприємницьку діяльність, то, зазначив він, бізнесовими справами займатиметься дружина. «Вся родина з Польщі повернеться в Україну», - розповів Сергій Гамалій, додавши, що у нього троє дітей.

Нагадаємо, 18 листопада, члени Кабміну погодили питання звільнення попереднього голови ОДА Дмитра Габінета й натомість погодили призначити на цю посаду Сергія Гамалія, Уже 3 грудня президент України підписав указ про призначення його головою Хмельницької облдержадміністрації.

До теми: Будинок у Туреччині за п’ять мільйонів та нерухомість у Польщі: які статки нового голови ОДА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую