ye-logo.v1.2

Як шепетівчанин в Антарктиді «оживляє» мертві прилади та готує смаколики

Суспільство 3807
Максим Білоус з Шепетівки, який став учасником 25-ї Української арктичної експедиції, продовжує зимувати на станції «Академік Вернадський»
Максим Білоус з Шепетівки, який став учасником 25-ї Української арктичної експедиції, продовжує зимувати на станції «Академік Вернадський». Фото: 25 Українська антарктична експедиція

Максим Білоус – полярник 25-ї Української арктичної експедиції.

Максим Білоус з Шепетівки, який став учасником 25-ї Української арктичної експедиції, продовжує зимувати на станції «Академік Вернадський». Нагадаємо, для Максима Білоуса ця експедиція стала першою. Аби потрапити до команди полярників, він пройшов відбір з майже сотні претендентів. Максим в експедиції виконує обов’язки системного механіка, а до експедиції був приватним підприємцем і мав в Шепетівці майстерню побутової техніки, а також захищав Україну на Сході.

Не зважаючи на те, що полярники перебувають за 15 тисяч кілометрів від дому, Українська антарктична експедиція активно веде сторінки в соцмережах, де залюбки діляться світлинами антарктичних пейзажів, робочих моментів, а також розповідями про будні та свята на станції «Академік Вернадський». І зокрема, розповідають про команду полярників, яка, зазначають, складається не лише з професіоналів, але й з творчих особистостей.

Про Максима Білоуса, нашого земляка, кажуть, як про людину з чарівними вміннями.

«Від виходу з ладу техніки ніхто не застрахований ні на великій землі, ні, тим більше, в умовах Антарктики, - зазначають станції «Академік Вернадський». - Але якщо в цивілізації завжди можна піти до магазину та купити те, що зламалося, то на антарктичній станції це неможливо. Тому робота механіка тут дуже важлива та потребує чарівного вміння іноді робити неймовірні речі та оживляти «мертві» прилади. Наш Максим Білоус саме такий – він може полагодити будь що, будь коли, та з мінімальним набором інструменту і деталей».

Максим Білоус захоплюється фантастико. Фото: 25 Українська антарктична експедиція

Крім професіоналізму розповідають і про цікаві та корисні хобі Максима. Наприклад, він любить експериментувати з приготуванням їжі. І результати цих експериментів завжди дуже радують всю команду. А ще захоплюється фантастичною літературою.

Крім того, що Максим механік-професіонал, він ще й любить експериментувати з приготуванням їжі. І результати цих експериментів завжди дуже радують всю команду. Фото: 25 Українська антарктична експедиція.

«Завдяки своєму широкому світогляду Максим завжди цікавий співрозмовник, з яким ніколи не буває сумно, а його оптимізм та здорове почуття гумору і незвичайні смаколики допомагають зимувати позитивно», - зазначають колеги.

Нагадаємо, улітку Максим Білоус відсвяткував в Антарктиді день народження – за 15 тисяч кілометрів від дому.

До речі, через ситуацію в світі з коронавірусом та карантином у 25-ї експедиції була, мабуть, найтриваліша та найскладніша подорож до Антарктиди.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую