ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Президент призначив стипендію учениці з Кам’янця-Подільського

Суспільство 1513
Впродовж року Юлія Заремська отримуватиме стипендію президента
Впродовж року Юлія Заремська отримуватиме стипендію президента. Фото: ілюстративне golos.com.ua

Вона стала переможцем Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вчора, 16 грудня, Володимир Зеленський підписав указ, яким призначив президентські стипендії для низки учнів та студентів з різних навчальних закладів країни. Усі вони стали переможцями десятого Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. До переліку стипендіатів також потрапила й учениця з Кам’янця-Подільського.

Згідно з указом, президентську стипендію терміном на один календарний рік Володимир Зеленський призначив Заремській Юлії Валентинівні. Вона є ученицею одинадцятого класу Кам’янець-Подільського ліцею.

У наказі Міністерства освіти та науки України вказано, що Юлії Заремській за підсумками мовно-літературного конкурсу серед учнів 5-11 класів вручено диплом першого ступеня.

Розмір цієї стипендії президента України встановлює уряд. Згідно з постановою Кабміну, впродовж календарного року для учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів щомісяця виплачують 1 тисячу 420 гривень за місцем навчання переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, 15 грудня Володимир Зеленський надав почесне звання «Заслужений юрист України» Дуфнік Людмилі Михайлівні — судді у відставці Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Коли хмельницькі школярі підуть на зимові канікули

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую