ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на січень: буде морозно і сніжно

Суспільство 1060

Похолодання очікуємо у другій половині січня.

За довготривалими прогнозами синоптиків січень в Україні нарешті буде схожим на календарні зими попередніх років. Після Різдва прийдуть добові морози зі значною кількістю опадів.

«Середня місячна температура передбачається 0-4 морозу, у південній частині місцями 1-3 тепла, що на 2-2,5 вище середніх багаторічних значень. Місячна кількість опадів очікується 27-58 міліметрів, що в межах середніх багаторічних значень», - зазначають на сайті Укргідрометцентру.

Водночас синоптик Леонід Горбань «24 каналу»  повідомив, що на початку січня будуть нічні морози.

«Вдень температура повітря становитиме вище нуля, хоча на Різдво може бути до -5 градусів. Опісля на кілька днів потеплішає. До 13 січня на значній території України може бути плюсова температура», - пише видання.

За даними сайту Гісметео, у  першій половині січні багато морозів не варто очікувати. До Різдва денна та нічна температури повітря не опускатимуться нижче нуля. Час від часу випадатиме невеликий дощ. З 8 січня прийде похолодання, яке затримається аж до середин місяця. У цей період майже щодня прогнозують опади, а зважаючи на те, що пануватимуть «мінуси» - буде сніжно. Починаючи з 19 січня потепліє на декілька днів, в цей час постійно падатимуть дощі. 22 січня морози повернуться і протримаються до кінця січня. Сніжитиме щодня. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую