ye-logo.v1.2

У Хмельницькому завершили мурал з Хмельменом і термометром

Суспільство 3515

Градусник уже працює

Ще восени минулого року у Хмельницькому почали малювати новий мурал на стіні будинку у мікрорайоні Гречани. Займався оформленням зображення місцевий художник Андрій Томчишин, на рахунку якого уже близька десятка малюнків на фасадах міста.

«Роботи виконувались на висоті. Десь близько місяця часу пішло  на все. На щастя все пройшло добре, бех ніяких ексцесів. Паралельно хлопці монтували градусник. Оскільки все це відбувалось в осінній період, то часом нас заставав дощ, але він не був завадою», - кажеАндрій Томчишин.

Загальний розмір малюнку близько 170 квадратних метрів. Для автора це вже не перший реалізований художній проєкт. Працював він над малюками, які замовляла міськрада та комерційні структури.  

Як повідомив заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок, градусник, який тримає на малюнку Хмельмен уже працює. Це спеціальний пристрій, який показуватиме температуру повітря навколишнього середовища. 

«Градусник підключений до мережі освітлення будинку. Працює датчик, який міряє температуру і передає на LED-лампочки інформацію. Вони загоряються до тієї температури по шкалі, яку необхідно відобразити», - розповів Василь Пилипович.

Новий мурал з'явився в мікрорайоні Гречани. Фото Артема Баландіна.

Читайте також:  У Хмельницькому завершують малювати новий мурал

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую