ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському розглядають можливість повернути газорозподільчі мережі у власність міста

Суспільство 2892
Також депутати підтримали звернення до центральних органів влади щодо піднятих тарифів
Також депутати підтримали звернення до центральних органів влади щодо піднятих тарифів. Фото: ілюстративне 24tv.ua

Рішення вивчити це питання підтримали депутати.

У Кам’янці-Подільському розглядають можливість повернути в комунальну власність газорозподільчі мережі. Сьогодні, 12 січня, під час засідання сесії міської ради, депутати підтримали рішення щодо вивчення питання можливого повернення в комунальну власність газорозподільчих мереж, які знаходяться на території міста, за аналогією рішення Мукачівської міської ради. Про це повідомляють на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.

Окрім того, депутати підтримали звернення до центральних органів влади щодо піднятих тарифів на транспортування газу та електроенергію.

І учора, і сьогодні біля приміщення міської ради відбувалися мітинги з приводу підвищення тарифів. Кам’янчани також виступили і перед депутатами в сесійній залі, висловивши думку від громади щодо цього болючого питання.

Додамо, що до протестних акцій проти зростання тарифів доєдналися мешканці в багатьох містах та селищах Хмельниччини. Звернення про їх зменшення уже прийняли на сесії міської ради Дунаєвецької територіальної громади.
Розглянуть звернення до центральної влади щодо підвищення тарифів на електроенергію та природний газ і депутати Хмельницької обласної ради. Сесію скликають на п'ятницю, 15 січня.

Нагадаємо, з 1 січня змінився тариф на послуги розподілу природного газу для населення. Відповідне рішення затверджене постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 грудня 2020 року. Відтак, згадно з постановою, кінцева вартість доставки одного кубічного метра газу для споживачів «Хмельницькгазу» з січня становить 1,99 гривні, тоді як раніше була 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць.

Також з 1 січня зросла і вартість природного газу для мешканців Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую