ye-logo.v1.2

На Дністрі знову рятували лебедів: птахів скувало кригою

Суспільство 816
Про те, що птахи потребують допомоги, рятувальників повідомили жителі села Устя
Про те, що птахи потребують допомоги, рятувальників повідомили жителі села Устя. Фото: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м. Хмельницький

Водне плесо вкрилося льодом та стало пасткою для пернатих.

Морози, які останніми днями, ще доволі сильно «припікали» на Хмельниччині, знову стали причиною порятунку водоплавних птахів на річці Дністер. Як повідомляють в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій, учора, 19 січня, неподалік села Устя довелося визволяти лебедів з крижаної пастки.

Про те, що птахи потребують допомоги, рятувальників повідомили жителі. Вони звернулися до них з проханням врятувати зграю лебедів на Дністрі, які примерзли до криги та не можуть самостійно рухатися.

Озброївшись рятувальним спорядженням, ДСНС-ники розшукали зграю птахів. Двох лебедів на той момент довелося визволяти з крижаної пастки, оскільки водне плесо вкрилося льодом.

Нагадаємо, під час різкого зниження температури, яке протрималося на Хмельниччині майже тиждень, рятувальникам декілька разів довелося допомагати лебедям не загинути на водоймах, оскільки птахи опинялися в крижаному полоні.

Читайте також: Годувати чи не годувати: як не нашкодити лебедям взимку.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую