ye-logo.v1.2

Суд скасував рішення про оголошення жінки померлою

Суспільство 1486
Жінка знайшлась живою
Жінка знайшлась живою. Фото: pixabay.com

Жінка декілька років не мешкала і не спілкувалась з рідними.

До Полонського районного суду звернулася мешканка Полонного із заявою про скасування рішення суду від 2010 року про оголошення її дочки померлою. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

«Жінка пояснила, що її донька вела антигромадський спосіб життя і в липні 2005 року зникла. Через рік її оголосили в розшук. У 2008 році суд визнав її безвісно відсутньою, а у 2010 році – оголосив померлою. Однак, в кінці 2019 року вона з'явилася за місцем проживання своєї дочки, в селі на Волині. Заявниця від онуки дізналася, що її донька жива. Згодом та й сама дала про себе знати, вимагаючи звернутися до суду щодо скасування рішення про оголошення її померлою»,- йдеться у повідомленні.

У судовому засіданні донька заявниці повідомила, що всі ці роки вона з мамою і дочкою не спілкувалася, а коли їй потрібно було вклеїти в паспорт фотографію та зареєструвати місце проживання, дізналася, що її оголошено померлою. Тому підтримала вимоги заяви матері.

Відтак Полонський районний суд задовольнив заяву матері. Скасував рішення Полонського районного суду Хмельницької області від 7 квітня 2010 року про оголошення її доньки померлою.

«Копію рішення суду надіслати у Полонський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції для анулювання актового запису про смерть», – ідеться у рішенні суду, яке не набрало законної сили і може бути оскаржене до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую