ye-logo.v1.2

Після локдауну в Хмельницькому запрацює Різдвяний ярмарок

Суспільство 2276
Яркарок працюватиме до 14 лютого
Яркарок працюватиме до 14 лютого. Фото: ілюстративне з архіву

З наступного тижня дерев’яні будиночки відкриються.

У понеділок, 25 січня, втрачають силу додаткові карантинні обмеження, які діяли в Україні з 8 січня. Із закінченням локдауну відновлюється і робота святкового містечка у центрі Хмельницького. Про це повідомили в Управлінні торгівлі міської ради.

«Після завершення додаткових обмежень Різдвяний ярмарок у Хмельницькому відновить роботу. Щоправда, не всі дерев’яні будиночки відкриються. Частина підприємців, які торгують сувенірами, не відкриватимуть ятки. Їхня продукція суто новорічної тематики, тож наразі не актуальна», - говорить начальниця управління торгівлі Руслана Сідлецька.

Орієнтовно, працюватиме святковий ярмарок до Дня закоханих, тобто до середини лютого. Відзначимо ж, традиційно у попередні роки Різдвяний ярмарок в місті закривали 19 січня на Водохреща.

«Всі ілюмінації залишаються. Ялинку поки теж не розбираємо. Скільки вона стоятиме, ще не знаємо, але до кінця січня точно буде», - додають в управлінні торгівлі.

Нагадаємо, кілька років поспіль у перший день зими в Хмельницькому починає працювати Різдвяний ярмарок. Щоправда, цього грудня його відкрили із невеликим запізненням. Через світову пандемію в обласному центрі відмовились від традиційних зимових масових святкувань, концертів та інших розважальних подій, які зазвичай відбуваються на території святкового містечка.

Торгові будиночки розташували по два боки новорічної ялинки, але цьогоріч їх встановили меншу кількість. Крім того, вони більше не стоять один навпроти іншого. Усе для того, щоб уникнути можливого скупчення людей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую