ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 27 січня: один циклон зміниться на інший

Суспільство 902
На Хмельниччині втримається стабільно прохолодна погода
На Хмельниччині втримається стабільно прохолодна погода. Фото: автора

День очікується хмарним, однак без опадів.

У середу, 27 січня, на Хмельниччині втримається стабільно прохолодна погода – без значних «мінусів» чи зимового підвищення температури. За прогнозами Українського гідрометеоцентру, день очікується хмарним. Температура повітря удень коливатиметься від одного морозу до одного тепла. Уночі стовпчики термометра опустяться до 2-4 морозу.

Без опадів, зі слабким вітром та температурою в межах від -5-ти вночі до -2-х вдень – такий прогноз дає ресурс rp5.ua.

Як пише синоптик Наталка Діденко, один циклон нас залишає, наступний готується прийти в гості: циклон, який завтра прийде із снігопадами та дощами в Україну. За її словами, опади будуть, проте не скрізь. Найбільше дістанеться центральній частині України. А от на заході – місцями невеликі опади чи просто хмарно. Температура вдень очікується -1-3 градуси.

«Вирушаючи завтра в дорогу, сто разів перевірте, чи є у вас все необхідне в автомобілі. Зміна погоди, навіть якщо вона не торкається вашої території, торкається вашої голови та судин. Бо масштаб циклону - значний і впливовий. Тому не лякайтеся фізичного дискомфорту, циклони люблять закрутити голови - прийдуть і підуть», - пише Наталка Діденко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую