ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на лютий: температурні гойдалки та часті опади

Суспільство 1500

Якою буде погода у найкоротшому місяці зими.

Лютий почнеться з морозів. Як пише «Сьогодні» за прогнозом синоптика Леоніда Горбаня, вони посиляться ближче до кінця першого тижня. Потім південні і південно-західні вітри знову послаблять морози і навіть принесуть відлигу, яка почнеться 8-10 лютого. У ці ж дні можливі снігодощі. З початку другої декади знову похолодає. Опадів у цей період майже не буде. З 18 лютого розпочнеться стрімке потепління, за два дні температурні гойдалки гойднуться від 15-17 градусів морозу до 2-3 градусів тепла. Далі знову невеликі морози. Кінець місяця буде відзначений сильними снігодощами і постійними переходами температури з плюсової на мінусову і навпаки. Але завершиться зима все ж невеликими морозами.

Як повідомляє Український гідрометцентр, середня місячна температура у лютому передбачається від 3 градусів морозу до 1 градусу тепла. За інформацією синоптиків, це на 1,5-2 градуси вище середніх багаторічних значень. Крім того, місячна кількість опадів в останній місяць зими буде в межах середніх багаторічних значень.

«Гісметео» прогнозує на Хмельниччині похмурий лютий із частими опадами. Невеликий сніг, який періодично переходитиме у сніг з дощем, очікується протягом всього місяця. Посиляться опади протягом 5-7 лютого – у ці дні ймовірний мокрий сніг. Температура повітря у лютому коливатиметься від «плюсової» до «мінусової». Вночі прогнозують в середньому від 2 до 9 градусів морозу. Найхолодніше буде у ніч на 5 лютого – тоді стовпчик термометра покаже 11 градусів нижче нуля. Денна температура повітря коливатиметься від 3 градусів вище нуля до 5 градусів із позначкою «мінус».

Інший прогноз погоди на лютий подає «Meteo». За інформацією ресурсу, в першій декаді наступного місяця буде похмуро, сніг можливий лише першого лютого. Протягом 11-12 лютого дощитиме, після того очікується мінлива хмарність без опадів. Знову піде дощ 18-19 лютого, 20-го числа ймовірний сніг. Далі кілька ясних днів, а потім небо знову затягне хмарами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую