ye-logo.v1.2

На Хмельниччині торік виростили понад 700 тонн риби

Суспільство 848
Рибу вирощують для того, щоб потім випустити у водойми
Рибу вирощують для того, щоб потім випустити у водойми. Фото: pixabay.com

Найбільше виростили коропа.

Минулого року на Хмельниччині займались вирощенням річкової риби у 153 організаціях. Як повідомляють у Хмельницькому рибоохоронному патрулі, з яких: 97 - фізичних осіб-підприємців, 22 – юридичні особи та 34 – громадяни.

«Загальний обсяг вирощеної риби в Хмельницькій області склав 709 250 кілограми. Особи, які здійснюють рибогосподарську діяльність у сфері аквакультури, виростили такі види риб: короп – 350 650 кілограмів (49,44 % від загального обсягу вирощеної риби), рослиноїдні – 268 908 кілограми (37,91 %), сомові – 1 115 кілограмів (0,16 %) та інші (щука, судак та карась сріблястий) – 88 577 кілограмів (12,49 %)», - йдеться у повідомленні.

У рибоохоронному патрулі додають, що чимало організацій під час здійснення своєї діяльності посилались на низку проблем, які перешкоджали оптимальному веденню рибного господарства. Однією із найпоширеніших була несприятлива погода. Зокрема, підприємці скаржились на засуху та відсутність води у водоймах, нестабільне економічне становище населення, зростання цін на корми, рибопосадковий матеріал, добрива, ветеринарні препарати та матеріально-технічні засоби.

Читайте також: За два тижні на Хмельниччині виявили понад шістдесят рибних правопорушень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую