ye-logo.v1.2

На правах реклами Понад 164 тисячі мешканців Хмельниччини отримали доступ до 4G від lifecell

Суспільство 691
Протягом другої половини 2020 року швидкісний мобільний зв\'язок 4G від lifecell з\'явився в 1250 населених пунктах
Протягом другої половини 2020 року швидкісний мобільний зв'язок 4G від lifecell з'явився в 1250 населених пунктах. Фото: Мобільний оператор lifecell

У грудні 2020 та січні 2021 року мобільний оператор lifecell значно розширив покриття швидкісного мобільного інтернету на Хмельниччині.

Відтепер 4G від мобільного оператора є доступним ще у 253 населених пунктах Хмельницької області. Загалом понад 164 тис. мешканців області отримали можливість користуватися 4G від lifecell.

Завдяки роботам із розширення мережі в Хмельницькій області наразі швидкісним мобільним інтернетом від lifecell можуть користуватися мешканці міст і населених пунктів Білогірського, Віньковецького, Городецького, Дунаєвецького, Ізяславського, Кам’янець- Подільського, Красилівського, Новоушицького, Полонського, Славутського, Теофіпольского, Хмельницького, Чемеровецького і Ярмолинецького районів. Відтепер 4G від lifecell є доступним у таких населених пунктах області: Великий Жванчик, Вишнівчик, Голозубинці, Грузевиця, Жердя, Закупне, Зіньків, Колибаївка, Лісоводи, Миньківці, Нове Село, Новолабунь, Пільний Олексинець, Рудківці, Святець, Селичів, Томашівка, Улянівка, Устя, Хорошів, Чорна тощо.

Після розширення покриття lifecell мешканці Хмельницької області протягом грудня 2020 та січня 2021 року збільшили використання мобільного інтернету на 74%, порівнюючи з аналогічним періодом 2019-2020 років. Протягом цього періоду також зріс голосовий трафік, тобто кількість і тривалість дзвінків абонентів збільшилися на 42%, якщо порівнювати з кінцем 2019 та початком 2020 року.

Лідерами з використання мобільного інтернету були такі населені пункти: Віньківці, Мар’янівка, Ямпіль, Білогір’я та Вовковинці. Міста, мешканці яких опинилися в лідерах за кількістю та тривалістю голосових розмов - це Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Старокостянтинів, Красилів і Шепетівка.

Зазначимо, що протягом другої половини 2020 року швидкісний мобільний зв’язок 4G від lifecell з’явився в 1250 населених пунктах, де мешкає понад 800 тис. осіб. Протягом 2020 року по всій Україні було встановлено 301 нову базову станцію та модернізовано 764 станції з метою покращення зв’язку. Загалом у 2020 році понад 1 млн. мешканців різних регіонів України отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету lifecell. Наразі доступ до 3G та 4G мають уже 75% мешканців України. В 2021 році мобільний оператор lifecell планує активно працювати над подальшим розгортанням покриття, яке дозволить скоротити розрив у доступі до цифрових послуг між невеликими населеними пунктами та містами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую