ye-logo.v1.2

Отця Івана Данкевича нагородили Почесною відзнакою міської ради

Суспільство 2976
Іван Данкевич є головою благодійного фонду «Карітас»
Іван Данкевич є головою благодійного фонду «Карітас». Фото: з архіву

Нагороду призначили за активну громадську та благодійну діяльність.

Сьогодні, 17 лютого, під час засідання сесії Хмельницької міської ради депутати призначили нагородити Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІ ступеня Івана Данкевича. Як відзначають у міській раді, Іван Тарасович вніс вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери та благодійної діяльності у Хмельницькому та бере активну участь у формуванні громадянського суспільства.

Іван Данкевич є головою Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» з часу його заснування, а саме з 2002 року. Фонд діє під егідою Української Греко-Католицької Церкви. Своєю діяльністю він допомагає потребуючим, незалежно від віросповідання, національності, політичних переконань. «Карітас» щороку приходить на поміч сотням людей, надає їм первинну матеріальну і соціальну допомогу, психологічну і емоційну підтримку, здійснює їх інтеграцію у суспільство.

Сам Іван Тарасович веде активну громадську діяльність, є заступником голови Духовної ради міста Хмельницького. Наразі він входить у склад координаційної ради об’єднань громадян соціального спрямування Хмельницької міської ради та до складу робочої групи з розробки проєктної пропозиції зі створення концепції та впровадження програми соціального/доступного житла для найбільш незахищених категорій внутрішньо переміщених осіб у місті Хмельницькому.

У грудні 2017 року він був нагороджений Почесною відзнакою Хмельницької міської ради III ступеня.

Читайте також: Симчишин претендує на звання «Людина року».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую