ye-logo.v1.2

У Хмельницькому планують облаштувати ще два парки

Суспільство 2083
В обласному центрі планують облаштувати дві зелених зони
В обласному центрі планують облаштувати дві зелених зони. Фото: ілюстративне з архіву

Про терміни їх появи поки не повідомляють.

В обласному центрі у різних мікрорайонах  мають з'явитися ще два нових парки. Про це повідомив сьогодні, 17 лютого, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. Відповідні документи для відведення змелених ділянок проголосували на сесії міської ради.

«Ми сьогодні почали процес відведення території під зелену зону між вулицею Панаса Мирного і Старокостянтинівським шосе. Це по суті квадрат  між вулицями Січових стрільців, Озерною, Панаса Мирного і Старокостянтинівським шосе. На цю земельну ділянку подавалось багато різних забудовників, які мали бажання там зводити будинки. Але ми вирішили, що там має бути зелена зона. Сьогодні надано дозвіл комунальному підприємству на розроблення документів для відведення ділянки, а потім її затвердження», - зазначив очільник Хмельницького.

За його словами, затвердили межі великої зеленої зони (близько 36 гектарів) між Старокостянтинівським шосе і вулицею Свободи. Олександр Сергійович каже, на цій ділянці також було багато охочих здійснити багатоквартирну забудову, але територія уздовж Південного Бугу має бути парком.

Читайте також: Парк «Подільський» у Хмельницькому: які роботи виконуватимуть у 2021 році

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую