ye-logo.v1.2

Парк «Подільський» у Хмельницькому: які роботи виконуватимуть у 2021 році

Суспільство 1150
У 2021 році парк
У 2021 році парк "Подільський" облаштовувати не будуть. Фото: ілюстративне з архіву

Коштів у бюджеті на даний об'єкт не запланували.

Територію на розі вулиць Львівське шосе та Західно-Окружна, що у Хмельницькому, планують облаштувати під парк «Подільський». Зараз ці 7 сім гектарів території місцеві мешканці використовують за потреби - смажать шашлики, катаються на санях, вигулюють домашніх улюбленців та інше. Однак територія зовсім не виглядає, як повноцінний парк.

Ще у 2019 році архітектори декілька разів збирали місцевих мешканців на локації, аби почути думки щодо того, як має виглядати парк «Подільський». На основі цих зустрічей, презентували ескіз території. Однак далі справа не пішла.

«Ми врахували думку хмельничан, тепер зробимо проєкт і замовимо проєктно-кошторисну документацію. Парк будемо обов’язково робити. Він в перспективі й ми налаштовані облаштувати там класну зону відпочинку.  Фактично Західно-Окружна і Львівське шосе, і вся частина багатоквартирної житлової забудови до Тернопільської й Інститутської хочуть цього парку», - розповідає Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Додає, що у 2021 році все ж не вдасться зробити ніяких робіт, адже місто має план доробити парк Молодіжний, що прилягає до території міського пляжу. Міський голова каже, за Подільський візьмуться у наступному році.

«Парк мав проектно-кошторисну документацію на 7 мільйонів гривень, її зробили ще десь у 2014 році, але вона нам не подобалась, як і мешканцям. Не відповідала вимогам часу. Тому ми вирішили корегувати, враховуючи думку громадян», - згадує очільник Хмельницького.

У поточному році комунальники зроблять на території лише розчистку дерев. Міський голова каже, можливо організують декілька разів толоку, на яку покличуть місцевих мешканців.

Як повідомила начальник відділу з благоустрою управління житлово-комунального господарства міста Хмельницького Тетяна Циб, у міському бюджеті на 2021 рік коштів на виконання будь-який робіт у парку «Подільському» не передбачено. Нараз наявних лише ескізний проєкт майбутньої локації.

Читайте також: У Хмельницькому з'явиться перший спецмайданчик для вигулу тварин

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую