ye-logo.v1.2

На Хмельниччині за порушення карантину судили жінку, яка у магазині лузала насіння

Суспільство 1320
Правоохоронці не змогли підтвердити у суді, що жінка дійсно працює в магазині
Правоохоронці не змогли підтвердити у суді, що жінка дійсно працює в магазині. Фото: ілюстративне freepik.com

Під час розгляду справи вона заперечувала, що працює у цьому магазині продавчинею.

Нещодавно Теофіпольський районний суд розглядав можливість притягнення місцевої жительки до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину. Оскільки правоохоронці не змогли довести, що вона дійсно працює у магазині продавчинею, орган правосуддя вирішив не штрафувати жінку. Про це свідчить постанова датована 17 лютого.

За її тестом, ввечері 4 лютого працівники поліції зайшли в один з продуктових магазинів Теофіполя. Вони помітили, що продавчиня спілкувалася з відвідувачем без вдягненої захисної маски. Тому на неї склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Однак під час розгляду справи, місцева жителька не визнала свою провину. Крім того, вона заперечила, що працює продавчинею. Жінка пояснила, що того вечора прийшла зі своїм хлопцем, щоб зачинити магазин.

«Жодного доказу, що обвинувачена працює у закладі торгівлі у протоколі не зазначено. З відеозапису поліції суд встановив, що вона не здійснює торгівлю, а сидить, лузаючи насіння, та розмовляє з громадянином. Той теж сидить на стільчику на значній відстані від прилавка», — зазначено у постанові суду.

Таким чином Теофіпольський районний суд постановити закрити справу через відсутність самої події та складу адміністративного правопорушення.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: На Хмельниччині запроваджені обмеження «жовтої» зони карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую